Weekno Beta unread messages


Найбільша платформа української музики


Про WEEKNO


Що таке WEEKNO?

Weekno.net – найбільша онлайн платформа української музики. Створена Фондом Розвитку Української Музики та IT компанією Russell EVE Enterprise для популяризації української музики. Платформа WEEKNO містить лише українські (україномовні) пісні а також пісні, що містять українську та інші мови в одному творі.

На даний момент ви бачите перед собою beta версію платформи WEEKNO. Ми займаємось активним поповненям бази, розширенням функціоналу та вдосконаленням роботи цієї платформи.

Будьте лагідними – WEEKNO це вже майже штучний інтелект і ми вже самі часом не знаємо про що він думає і як працює!

WEEKNO – використовує пісні завантажені на платформу Youtube
 


Що означають шалені цифри на титульній сторінці?

В першій колонці (нижче і зліва від логотипу WEEKNO) ви бачите цифру всіх пісень і відеокліпів які зареєстровані на нашій платформі. Ця цифра постійно зростає, оскільки українці невтомно творять музику як дикі бджоли запашний мед.

В другій колонці (нижче і посередині від логотипу WEEKNO) – це кількість українських артистів зареєстрованих в нашій платформі. Кажуть стара українська приказка насправді звучала так: де два українці – там три гурти! Тому ця цифра теж постійно зростає.

В третій колонці (нижче і справа від логотипу WEEKNO) – це загальна сумарна кількість переглядів всіх українських пісень що зареєстровані на платформі WEEKNO. Цифра вражаюча. А що ви хотіли? Українці - вражаюча нація!


Правила відбору пісень у базу WEEKNO

Основний контент платформи WEEKNO – професійні студійні записи. WEEKNO – не використовує любительський (аматорський) музичний контент. Для того, щоб ваша пісня була зареєстрована на платформі WEEKNO необхідні наступні умови:

 1. Студійний запис

 2. Українська мова виконання.

 3. Відео повинні знаходитись в основному розділі каналу Youtube – Відео. Якщо ваші пісні знаходяться у розділах списки відтворення, трансляції чи інших розділах ваших Youtubeканалів – скоріш за все ми не зможемо їх знайти і додати в нашу базу.

 4. Крім відеокліпів, платформа WEEKNO використовує ремікси, лірик відео, аудіо, муд відео, акустичні версії пісень.

 5. WEEKNO не використовує концертні виступи, та лайви за вийнятком концертних кліпів та кліпів у стилі LIVE (що передбачає студійний запис та студійну обробку звуку)

 6. Звісно, WEEKNO також не використовує інші відео з ваших каналів таких як бекстейджі, блоги, тизери, анонси, лайви і т.д. Тому коли ви звіряєте статистику ваших ютюб каналів і статистику ваших пісень на платформі WEEKNO, не забувайте про цей факт.

 7. WEEKNOне реєструє у своїй базі пісень іншими мовами навіть якщо вони належать українським артистам. Вийнятками є тільки колабарації з українською та іноземними мовами виконання.

 8. При спірних форматах відео чи аудіо, музична редакція WEEKNO лишає за собою право приймати рішення на свій розсуд. Зрештою, ви можете звернутись до нас і внести свої коментарі чи корективи. Контактні адреси coumdf@gmail.com, musayev.ruslan88@gmail.com. У листі обовязково напишіть заголовок WEEKNO, а також пришліть ютюб-посилання на пісню про яку йде мова, та постарайтесь доступно викласти свої зауваження.

 9. Якщо у артиста менше 500 підписників на каналі в Youtube, музична редакція WEEKNO залишає за собою право на свій розсуд приймати рішення про внесення аудіо чи відео в базу нашої платформи.

 10. Музична редакція приймає на свій розсуд розгляд та затвердження відео та аудіо з артистами яким не виповнилось 16 років.

Для чого потрібне щотижневе оновлення бази WEEKNO?

Так, саме щотижневе оновлення бази WEEKNO і є одною із головних причин назви нашої платформи! WEEKNO - найкращий інструмент для вивчення української музичної індустрії, а саме для порівняння популярності наших артистів та для слідкування за динамікою розвитку як окремих музичних брендів так і всього ринку загалом. Для того, щоб порівнювати популярність наших артистів щотижня з суботи на неділю платформа WEEKNO оновлює статистичні показники, які ви можете побачити в розділі ВІДЕО ТОП та РЕЙТИНГИ ВИКОНАВЦІВ.

Який принцип потрапляння кліпів у ВІДЕО ТОП?

Щотижня WEEKNO отримує статистику від платформи Youtube про кількість переглядів кожної пісні з нашої бази. Далі алгоритми WEEKNO порівнюють кількість переглядів та створюють таблиці ТОПів. ТОП 10 кожної із таблиць складають ті кліпи, які набрали найбільшу кількість переглядів за тиждень у своїх категоріях. Категорії створені для зручності та справедливого доступу більшої кількості артистів до своєї аудиторії. Існує чотири категорії:

 1. Яскравий Топ – це пісні що мають від 100 до 100 000 переглядів

 2. Срібний Топ - від 100 000 до 500 000 переглядів

 3. Золотий Топ - від 500 000 до 5 000 000 переглядів

 4. Зоряний Топ – від 5 000 000 і більше переглядів

Кожен із Топів ви можете дивитись як у формі ТОП 10 так і у формі ТОП 100. Для розгортання у повну таблицю вам потрібно натиснути кнопку «ТОП 100 цієї категорії»


 

Як перемикатись між категоріями (між ТОПами)?

Ну ви знущаєтесь? Що за ламерські питання? Просто клікаєте на назві ТОПу і перед вами відкриється табличка вибраного ТОПу (категорії).


 

Як вимірюються РЕЙТИНГ ВИКОНАВЦІВ?

РЕЙТИНГ ВИКОНАВЦІВ – один із найважливіших функціоналів платформи WEEKNO. В цьому розділі ви можете вибрати Щотижневий або Щомісячний рейтинг. Вибравши потрібний вам варіант ви побачите таблицю ТОП 100 (відповідно за підсумком тижня або місяця).

Рейтинг Виконавців це алгоритм, який збирає показники про сумарну кількість переглядів на Youtube всіх пісень кожного артиста за тиждень або місяць (в залежності від вашого вибору). Сума всіх переглядів (всіх пісень і кліпів) кожного артиста відображається зеленим кольором у правому стовпчику напроти імені кожного артиста. Таблиця рейтингів складена ранжуванням цих сумарних переглядів.

Чому ми також називаємо WEEKNO реєстром українських артистів?

В розділі РЕЙТИНГ ВИКОНАВЦІВ ви можете також побачити РЕЄСТР ВСІХ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ. Для цього вам внизу таблиці РЕЙТИНГ ВИКОНАВЦІВ потрібно натиснути кнопку «Повний Список». Перед вами відкриється весь реєстр із сумарною кількістю всіх ютюб переглядів кожного виконавця що занесений в базу. Номер що ви бачите в лівому стовпчику напроти кожного виконавця - відображає його місце в рейтингу.


 

Як знайти потрібного виконавця на платформі WEEKNO?

Ви можете знайти будь якого українського виконавця на платформі WEEKNO. Для цього зайдіть в розділ РЕЙТИНГ ВИКОНАВЦІВ та знайдіть в самому верху таблиці стрічку «Пошук Виконавця». Починайте друкувати літери з назви виконавця якого ви шукаєте. WEEKNO вам підкаже виконавців які містять такі літери. Зверніть увагу на те якою мовою ви вводите текст. Деякі виконавці можуть бути знайдені буквами англійської та української мов. Але більшість виконавців у базі записані саме буквами актуальної назви музичного бренду. Наприклад тільки англійськими або тільки українськими літерами.

Коли ви знайшли свого виконавця ви можете натиснути на інтерактивний текст та перейти на його сторіночку на платформі WEEKNO. Також ви можете зліва побачити цифру яка відповідає його позиції у рейтингу. 

Нам би дуже хотілось, щоб кожен з українських артистів займав перше місце в рейтингу, і саме так все і є в квантовій реальності штучного інтелекту WEEKNO, але реальність двомірних таблиць до яких нас привчили у школі надто жорстока)


 

Як можна послухати всі пісні улюбленого артиста?

В кожного виконавця платформи WEEKNO є своя сторіночка. Там ви можете знайти всі кліпи та пісні свого улюбленого артиста а також прослухати все що забажаєте із його репертуару. Крім того ви можете слухати всі пісні свого улюбленого виконавця натиснувши нипис "Грати всі пісні". Цією дією ви запускаєте плейлист улюбленого виконавця без рекламних вставок між піснями. Це унікальна послуга нашого сервісу яка дозволяє сповна отримати задоволення від музики.


 

Як слухати музику на платформі WEEKNO

Основний і найзручніший спосіб слухати музику на платформі WEEKNO – це включити будь-який із плейлистів. WEEKNO подбає щоб позбавити вас від неприємності слухати ютюб рекламу. Ви зможете прослухати як мінімум 100 пісень підряд із кожного плейлиста (Яскравий, Срібний, Золотий, Зоряний). Головне щоб у вас вистачило часу для прослуховування.

Якщо вам не подобається якась пісня із плейлиста – ви можете натиснути значок «Наступна»

Після цього почне програватись наступний трек із плейлиста.


 

Другий спосіб прослуховування музики на платформі WEEKNO – в розділі Відео Топ. Ви просто клікаєте на будь-якій пісні в таблиці (клікнути потрібно на назві артиста або назві пісні) і пісня почне відтворюватись. Після завершення відтворення пісні пісня стане на паузу. Якщо ви хочете прослуховувати іншу пісню – вибираєте бажану і знову клікаєте на її назві. Цей спосіб прослуховування музики зручний тим, що ви можете вибрати будь яку пісню із ТОП 10 чи ТОП 100 і клікнути на неї. Увага! Такий спосіб вибору і відтворення пісень не доступний у режимі Плейлистів. У режимі Плейлистів ви рухаєтесь по плейлисту або прослуховуючи всі пісні підряд або натисткаючи кнопочку «наступний трек». А в режимі Відео Топ ви можете вибрати і прослухати будь-яку пісню із таблиці. 

Третій спосіб прослуховування музики – зайти у розділ Рейтинг Виконавців, натиснути на імені будь-якого артиста. Це перемістить вас на сторіночку артиста, де ви зможете вибирати і слухати його пісні.


 

Який Плейлист мені краще обрати?

Яскравий Плейлист, як правило, буде містити зовсім нові пісні або пісні від молодих артистів. В ньому ви також знайдете багато інді, рок-музики, авангардної та експерементальної творчості від нашої молоді. Тому Яскравий Топ для людей які люблять шукати щось новеньке та несподіване в океані української музики.

Срібний Плейлист містить вже більш відомі пісні. Часто це пісні, які вже транслювались або тільки почали транслюватись в ефірі ФМ радіостанцій. Але також це можуть бути так звані стихійні хайпові або народні пісні. Срібний плейлист гарно підійде для озвучення вашого дозвілля.

Золотий Плейлист – це ще більш популярні українські пісні. Більшість із цього плейлиста транслювались на радіостанціях тривалий час. Якщо ви любите хіти – Золотий Плейлист саме для вас. Також Золотий Плейлист прекрасно підійде для озвучення вашого кафе, магазину чи салону.

Зоряний Плейлист – це українські суперхіти. Це підбірка найпопулярніших пісень нашої країни. Всі вони улюблені, народні та такі що заслуговують на любов та повагу.


 

Що за графіки з’являються під час прослуховування пісень у Відео Топі?

Ці графіки - засекречена інформація. Нікому не показуйте. WEEKNO аналізує кожну пісню на предмет наявності рекламної кампанії. Якщо графік показує стрімкий приріст вправо вверх – це означає що рекламна кампанія на пісню проводиться. Якщо лінія на графіку майже горизонтальна – це означає що пісня набирає органічні перегляди.

Якщо ви не учасник жодного шоу-бізнес клану, не артист, не представник лейблу, не дистрибюьор, не менеджер, не піарник, не продюсер і не заздрісна людина – то скоріш за все вам споглядати на цей графік немає жодної користі.


 

Що робити якщо я суперзірка але мене немає в базі WEEKNO?

По перше, WEEKNO чемно перепрошує Вашу Світлість. Причин відсутності Вас у нашій базі може бути декілька, але найголовніша – те що ви або ваш менеджер не зареєструвався на нашій платформі. Ми або вже знаємо про вас і поставили в чергу на додавання ваших пісень в базу WEEKNO, або ще просто не знайшли вас. 

Таке прикре непорозуміння необхідно негайно виправити. Ви можете самостійно додавати свої пісні. Для цього вам потрібно зайти в розділ «Запропонувати своє відео». Там заповнивши крихітну реєстраційну форму, ви відразу потрапите на розгляд штучного інтелекту WEEKNO а оскільки він няшний і лояльний до всіх артистів, то відразу пропустить вас на друге фільтрування – на розгляд музичної редакції. (скажемо вам по секрету що вони теж дуже няшні)

Якщо ваша пісня виконує всі правила платформи WEEKNO, то протягом доби реєстрація відбудеться. Негайно ваша пісня буде відображена у розділі «Новинки». А також ви її зможете знайти на сторінці виконавця.


 

Ми також запрошуємо артистів, менеджерів, піарників та лейбли самостійно реєструвати пісні на нашій платформі, а не чекати поки WEEKNO добереться до вашого нового релізу самостійно. Деколи пошук вашої пісні може зайняти в нас тиждень або два. Швидкість реєстрації впливає на відображення ваших пісень у наших таблицях ТОПІВ, а також впливає на ваш рейтинг у розділі РЕЙТИНГ ВИКОНАВЦІВ.

Тому користуйтесь кнопкою «запропонувати своє відео»


 

WEEKNO – прекрасний спосіб провести час і серфити в пошуках нової української музики.

Наша статистика показує що більшість українців не знає 90 відсотків нашої музики. Тому вони всі ниють про те що мало хорошої української музики. Як тільки ви зустрінете таких – перешліть їм наш сервіс WEEKNO. Нехай вони побачать цифри на титульній сторінці і відчують себе відсталими від життя!


 

Все буде Україна!


 

Питання співпраці – Telegram: @ultramuha, @russelleve

Питання реклами – Telegram: @ultramuha, @russelleve

Пропозиції, коментарі, побажання – coumdf@gmail.com, musayev.ruslan88@gmail.com